Alege cinematograful din orasul tau

Alege o zi in CINEMA

Saptamana 13.01 - 19.01
L Ma Mi J V S D

În fiecare Marţi ai numai de câştigat. La Hollywood Multiplex.

30.12.2016
Pentru că începând din 6 septembrie, Marţea devine ziua cea mai distractivă! Hollywood Multiplex şi Coca-Cola ţi-au pregătit două mari surprize!

 

Meniul Hollywood (format din Punga popcorn Elefant şi Racoritoare medie – Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite), de la barul cinematografului, va costa marţea - atenţiuneeeee!! - doar 9,9 lei (TVA inclus)!!!

 

Şi da, plusăm! La casele de bilete, preţul unic pe bilet devine 13,9 lei (TVA inclus)!! Tot Marţea.

Primeşti acest tarif pe bilet la orice film (cu excepţia avanpremierelor), orice oră, orice format alegi, în zilele de marţi.

 

Pai să nu înceapă distracţiaaaaaaa?!? Hai cu gaşca, nu mai sta pe gânduri!

 

Comenteaza
Nota 5,00 din 1 voturi

Trimite vot: 1 2 3 4 5 Iti multumim pentru vot!

 

Comentarii

*Toate campurile sunt obligatorii

Campurile marcate cu rosu nu sunt valide!
Introduceti codul din imagine

Cod captcha invalid!

 • 14:34 Petrica

  Hollywood este acum mai aproape! Subiectul de film care iti aduce bani! Ne vezi mereu, pentru ca oferta e stabila! Hollywood este acum mai aproape! Povestea de Hollywood care iti aduce bani! Cel mai bun film, cu cei mai buni actori! Solicita acum detalii la adresa de email: stan.petrica@yahoo.com
  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 20:41 ramona

  Vino si tu alaturi de campioni!Bani si succes la Hollywood!Multi oameni deja au castigat bani!Castigi bani cu un subiect unic de film!Lucru acasa!Suntem o echipa gata sa te ajute! Solicita acum detalii la adresa de email: monakodiana@yahoo.com


  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 00:23 Margareta

  Oferta pentru toate localitatile tarii.Poti lucra in timpul liber.Metoda de lucru usoara.Viitor promitator.Lucrezi comod la calculator,Proiect.B profitabil pentru toti.Promovam un subiect unic de film.O echipa serioasa te asteapta.Aici nu ai sefi,nu ai stres.Cu noi visul tau devine realitate.Info la margaretacovete@yahoo.ro
  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 19:03 Petrica

  Castigi bani cu un subiect unic de film! Simplu si usor! Senzational! Bani cu film la Hollywood! Totul e sa incepi acum! Cu toate fortele spre Hollywood! Promovezi un subiect de film si castigi bani! Solicita acum detalii la adresa de email: stan.petrica@yahoo.com
  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 20:51 Bica

  Succes total!Vei fi mai aproape de Hollywood!Lucru acasa part-time! Hollywood: magie si spectacol! Instructiuni simple de lucru! Detalii mail: bicasv13@gmail.com
  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 21:07 Diana

  Mergem hotarati spre Hollywood! Noi vrem sa te ajutam! Cea mai buna oferta: Proiect B! Trebuie doar sa incepi, apoi castigi! Bogatia e la Hollywood! Povestea senzationala pentru Hollywood! Vrei sa incepi o afacere cu tinta Hollywood? Ne dezvoltam mereu! Implica-te si tu! Noi mergem spre Hollywood! Sansa ta de a te apropia de Hollywood! Solicita acum detalii la adresa de email : gireada.diana@yahoo.com
  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 09:54 Carmen

  Drumul spre Hollywood a inceput! Altii au testat, iar tu castigi! Numai pentru oamenii ambitiosi! Merge ca pe roate! Cel mai puternic sistem! Bani online, cu un subiect de Hollywood! Avem un scop ambitios: Hollywood! Numai Proiect B este stabil cu adevarat! Fiindca aici e afacerea anului! Avem o echipa minunata! Cere acum detalii la adresa de e-mail : carmen_otilia@yahoo.com
  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 18:14 Eleonora

  Un film senzational se va produce la Hollywood! Nu ai ce pierde! Hollywood: splendoare si vis! Un superstar la Hollywood! Incepe si castiga bani! Cariera de mare viitor!Te poti imbogati! Multi oameni deja au castigat bani! Tu poti sa castigi bani online! Simplu si usor!Stim ca si tu poti sa castigi bani!Cere acum detalii mai multe la adresa de email: matu.eleonora@yahoo.com
  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 12:01 Adrian Razvan

  Hollywood are nevoie de o poveste spectaculoasa! Un film senzational si bani multi pentru tine! Cel mai bun film la Hollywood! Proiect B: singurul cu adevarat serios! Start acum spre castiguri! Munca fara stres! Oferim un viitor stabil! Totul e sa incepi acum! Merita 100%! Povestea de Hollywood care iti aduce bani! Castiguri motivante in Industria Mondiala a Divertismentului! Senzational!Cere acum detalii mai multe la adresa de email: profir_razvan@yahoo.com
  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 14:42 sorin

  Acum spre Hollywood! Aplici cateva instructiuni simple! Implica-te si tu! Noi mergem spre Hollywood! Tinta noastra este Hollywood! Poti si tu sa reusesti! Vrei sa incepi o afacere cu tinta Hollywood? Vino in echipa noastra! Hollywood: magie si splendoare! Proiect B: 100% profitabil! Solicita acum detalii la adresa de email : sorin.lungu07@gmail.com
  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 12:33 anca

  Aici castigi bani pas cu pas!O sansa senzationala: Proiect B! Succes imens la Hollywood!Promovam cel mai spectaculos subiect de film!
  Vrei sa castigi bani cu un subiect de film?Un film bun la Hollywood! Vrei sa castigi bani?Cine va fi urmatorul superstar?Castiga si tu bani online!
  Cea mai mare oportunitate din lume!Primesti instructiuni complete!Avem un scop ambitios: Hollywood!Vei fi mai aproape de Hollywood!
  Pentru mai multe informatii, contactati-ma la adresa de email: elecdan.anca@gmail.com

  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 11:54 Benoni

  Oferta sigura si profitabila: Proiect B!Incepi repede si usor! Castigi bani cu cel mai bun subiect de film! Suntem extrem de ambitiosi! Proiect B: performant si exclusiv! Vino si tu in echipa pentru Hollywood! Merita 100%! De ce sa nu profiti acum? Aici nu ai obligatii! Activitate usoara!Solicita acum detalii la adresa de email : best73gold@gmail.com
  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 16:32 Ioan

  Cel mai bun film produs la Hollywood! Cea mai buna echipa pentru Hollywood! Proiect B: 100% revolutionar! E suficient sa te hotarasti! Noi credem in succes! Cel mai bun film produs la Hollywood! Solicita acum detalii la adresa de email: corisioan@yahoo.com
  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 11:25 Adrian Dobrica

  Un film bun, dar si tu castigi bani!
  Cea mai buna oportunitate a lumii!
  Noi mergem spre Hollywood!
  Solicita acum detalii la adresa de email : adriandobrica@ymail.com

  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 22:18 Money from books

  Sistem automat de castiguri online! Oportunitate pentru toti! Si tu poti reusi in echipa noastra!
  Un film bun la Hollywood! Vrei sa castigi bani? Cei mai buni actori ne asteapta! Programul pe care l-ai asteptat! De ce sa nu profiti acum? Cel mai bun film la Hollywood! Vrem sa ajungem la Hollywood!
  Implica-te si tu! Noi mergem spre Hollywood! Solicita acum detalii la adresa de email : moneyfrombooks@gmail.com
  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 22:18 ramona

  http://www.hmultiplex.ro/
  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 22:18 ramona

  Oferim o oportunitate unica !
  Vino aici si castiga bani.
  Incredibil! Hollywood va face un film bun.
  Ne dezvoltam in forta.
  Cereti acum mai multe detalii la adresa de email : monakodiana@yahoo.com

  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 07:43 Nicu

  Te-ai saturat de sefi? Oferta sigura si serioasa:
  Proiect B! Cere detalii mai multe la adresa de email: nicugitan@yahoo.com

  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 22:25 anca

  Cautam colaboratori seriosi! Ofertă speciala pentru cei care vor să faca bani in timpul liber sau full-time. Vei lucra intr-o echipa cu experientă, iar rezultatele sunt deja dovedite. Te vei convinge imediat ca ai facut cea mai buna alegere! Pentru mai multe detalii, cauta-ma acum la adresa de email:elecdan.anca@gmail.com
  Raporteaza comentariu inadecvat

 • 18:45 Andrei

  Oferta incredibila! Te vei convinge foarte rapid ca tocmai ai gasit ceva exceptional! Foarte multi oameni au vazut ca merita si te asteptam si pe tine sa castigi bani intr-o colaborare care iti ofera sansa speciala de a-ti asigura intr-un mod foarte convenabil viitorul. Cere acum mai multe detalii la adresa mea de email: andrei.ghita94@yahoo.com
  Raporteaza comentariu inadecvat

Recomandari
12.12.2016

Xander Cage (Vin Diesel), fost sportiv devenit agent guvernamental, e forţat să iasă din...

In rolurile principale: Vin Diesel, Nina Dobrev, Jet Li, Samuel L. Jackson, Ice Cube

12.12.2016

Scris şi regizat de Ben Affleck, „Legea nopţii” se desfăşoară în era prohibiţiei, la...

In rolurile principale: Zoe Saldana, Ben Affleck, Sienna Miller, Elle Fanning, Scott Eastwood, Brendan Gleeson

12.05.2016

Desmond Miles descopera stravechea linie de asasini profesionisti din care se trage dupa ce este...

In rolurile principale: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Ariane Labed, Alicia Vikander, Adrien Ryans

-->